Nasi lekarze

Jarosław Wrzoskiewicz

Lekarz specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Zajmuje się najczęściej występującymi zaburzeniami endokrynologicznymi i internistycznymi w tym: zaburzeniami funkcji tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, nadciśnieniem tętniczym i cukrzycą.

Marek Wojner

Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Zajmuje się głównie zaburzeniami endokrynologii ginekologicznej oraz niepłodnością.

Ilona Wrzoskiewicz-Kaniowska

Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zatrudniona w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka. Zajmuje się prowadzaniem ciąży, antykoncepcją oraz problemami ginekologicznymi kobiet w każdym wieku. Posiada certyfikat FMF (The Fetal Medicine Foundation).

Agnieszka Picheta-Wyka

Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się prowadzaniem ciąży, antykoncepcją, chorobami gruczołu piersiowego oraz problemami ginekologicznymi kobiet.

© 2020 MEDICRAFT Piotr Wrzoskiewicz